Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня боротьби із псоріазом

Студенти медичного факультету №1 та співробітники кафедри дерматовенерології БДМУ розповіли чернівчанам про псоріаз. Дана просвітницька акція вже стала традиційною і проводиться вдруге спільно студентами медичного факультет №1 з головним куратором Оксаною Оліник та співробітниками кафедри дерматовенерології на чолі із професором Ольгою Денисенко, завідувачем кафедри. Щорічно 29 жовтня людство відзначає Міжнародний День боротьби із псоріазом. У цей день в 47 країнах світу проводяться різноманітні благодійні акції та соціальні заходи з метою привернення уваги громадськості до проблеми захворювання, від якого страждають понад 125 мільйонів людей у всьому світі. З метою інформування населення про хворобу були розроблені буклети, що містять коротку інформацію про поширеність, клінічні прояви та особливості лікування псоріазу. Студенти роздавали листівки, привертали увагу оточуючих щодо проблеми псоріазу та важливості підтримки хворих на цю недугу, а Ольга Іванівна надавала фахові пояснення чернівчанам щодо неінфекційної природи псоріазу, можливих причин його розвитку, тактики пацієнтів у випадку появи висипки на шкірі та шкідливості самолікування, а також сучасних методів терапії даного захворювання.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня контролю артеріального тиску

14 вересня 2016 року до Дня контролю артеріального тиску студенти-іноземні громадяни БДМУ провели просвітницьку акцію з пацієнтами Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни.