У БДМУ відбулася зустріч випускників 1979 року

У Буковинському державному медичному університеті 3 жовтня пройшла зустріч випускників 1979 року. З цієї нагоди у Палаці «Академічний» колишні студенти Чернівецького медичного інституту знову зібралися разом.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Іванівна Зорій. Вона поздоровила їх з почесною датою, 35-річчям, та розповіла про здобутки університету і перспективні напрямки подальшого розвитку.
Привітав своїх колег та друзів староста курсу Олексій Петрович Варварюк – лікар Хотинської ЦРЛ.
Мистецькі вітання подарували присутнім студенти Буковинського державного медичного університету – артисти студій Палацу «Академічний».

В БДМУ відбулася зустріч випускників 2007 року

9 листопада у палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 2007 року випуску.