У БДМУ провели акцію зі збору макулатури

У Буковинському державному медичному університеті відбулася акція по збору макулатури з метою закупівлі, на виручені кошти, оснащення для плетіння маскувальних сіток нашим воїнам у зону АТО.

Викладачі та студенти радо долучились до акції, і спільними зусиллями було зібрано макулатури майже на 3 тис. грн. На ці кошти закуплено необхідне оснащення для волонтерської організації «Маскувальна сітка Чернівці», яка займається виготовленням таких потрібних засобів маскування для наших бійців.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.