Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У БДМУ відбулася міжвідомча нарада-семінар

У БДМУ відбулася міжвідомча нарада-семінар

На базі Буковинського державного медичного університету 23 грудня в палаці «Академічний» відбулася міжвідомча нарада-семінар та загальні збори студентів медичного факультету №3.

На відкритті заходу з вітальним словом від імені ректора університету проф. Бойчука Т.М. до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Зорій Н.І. Серед запрошених гостей виступили: представник Обласного управління СБУ Пінчук О.В., начальник відділу по роботі з іноземними громадянами управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області Дудкевич В.Е., начальник відділення протидії нелегальній міграції оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону майор Козерацький Ю.С., які торкнулися проблем безпеки перебування та проживання іноземних громадян в Україні, правил перетину державного кордону, особливостей реєстрації іноземних громадян за місцем їх тимчасового проживання та ін. У виступі помічника ректора з соціальних питань, доцента Рандюка Ю.О. увага акцентувалася на питанні проживання та дозвілля студентів медичного факультету№3 в гуртожитках, у т.ч. у період тривалих зимових канікул, забезпечення їх побутових та релігійних потреб. Нарада відбувалася за активного сприяння старшого викладача кафедри іноземних мов Войткевич Н.І. Із заключним словом до присутніх звернувся декан медичного факультету №3 доцент Савка І.Г., який повідомив про особливості завершення осіннього семестру, виробничу та фінансову дисципліну студентів факультету. По завершенню наради-семінару за участю проректора з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Зорій Н.І. декана факультету Савки І.Г., головного куратора Гараса М.Н. та представника індійської спільноти – випускника БДМУ Шарми Суніла відбулася звітно-виборча конференція іноземних студентів індійської спільноти університету, на якій були обрані керівний склад індійської спільноти та члени Студентської Ради (виконавчий орган студентського самоврядування БДМУ).

 

Більше новин БДМУ: 

Он-лайн лекція з Віденського медичного університету

У рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області 28 жовтня відбулася он-лайн лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я,
 

Профорієнтаційна робота БДМУ

Викладачі Буковинського державного медичного університету поспілкувались зі старшокласниками Чернівецької загальноосвітньої школи № 1.
 

Семінар-нарада завідувачів кафедрами мовознавчих дисциплін медичних вишів України – нові перспективи співпраці

Семінар-нарада завідувачів кафедрами мовознавчих дисциплін медичних вишів Україн

 

Близько сорока фахівців дисциплін мовознавчого циклу з усіх медичних навчальних закладів України зібралося у стінах Івано-Франківського національного медичного університету 20-21 вересня, де на кафедрі мовознавства було проведено семінар-нараду завідувачів кафедр (курсів) української, латинської та іноземних мов.