Святий Миколай - в душі кожного з нас

Святого Миколая чекають всі: і малеча, і дорослі. Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа. Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і є люди, які постійно про тебе турбуються. На превеликий жаль, не кожна дитина може розказати про хороше дитинство, а також є багато діточок, серця яких позбавленні батьківської любові та родинного тепла. Сім’я асистента кафедри патологічної анатомії Іліки Віталія Валер’яновича не може бути байдужою до таких дітей та, вже традиційно кожного року, в День святого Миколая проводить благодійну акцію. Цьогоріч за підтримки студентів 24 групи медичного факультету № 2 вони підготували солодкі подарунки, придбали речі першої необхідності та відвідали Обласний спеціалізований будинок дитини. Сподіваємося, що подібна акція в майбутньому отримає ще більших масштабів, щоб діти відчували, як про них піклуються.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.