Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студент БДМУ – в трійці переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

20 березня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека».

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у фінальній частині конкурсу взяв участь студент ІІ курсу Гладій Дмитро (медичний факультет №2). Представлена ним науково-дослідна робота «Перспективи використання існуючих технологій утилізації твердих побутових відходів в біогаз з метою підвищення техногенної безпеки» (науковий керівник – д.б.н., проф., проф. кафедри гігієни та екології БДМУ Масікевич Ю.Г.) відзначена Дипломом ІІІ ступеня.

До слова, у конкурсі брали участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах. Авторам кращих робіт за рішенням галузевої конкурсної комісії були надіслані запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, під час якої відбувся захист робіт молодих науковців.
Середа, 28 березня 2018