Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Профорієнтаційна робота у гімназії № 6

23 жовтня 2015р. у Чернівецькій гімназії № 6 клінічними ординаторами кафедри сімейної медицини

Оленою Новицькою, Віталією Гасюк, Тетяною Боцвинюк проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класу.

Присутні ознайомились з науковими здобутками ВДНЗ України «Буковинський  державний медичний університет» та інноваційними підходами у навчально-методичній роботі, з цікавістю заслухали інформацію про перелік спеціальностей, умови вступу, роботу підготовчих курсів, он-лайн підготовку до ЗНО, дистанційні технології підтримки навчального процесу на сервері дистанційного навчання у  середовищі «MOODLE», роботу електронного журналу.

Гімназисти отримали інформаційні буклети про ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та були запрошені разом з батьками на «День відкритих дверей» в БДМУ.