Профорієнтаційна робота у гімназії № 6

23 жовтня 2015р. у Чернівецькій гімназії № 6 клінічними ординаторами кафедри сімейної медицини

Оленою Новицькою, Віталією Гасюк, Тетяною Боцвинюк проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класу.

Присутні ознайомились з науковими здобутками ВДНЗ України «Буковинський  державний медичний університет» та інноваційними підходами у навчально-методичній роботі, з цікавістю заслухали інформацію про перелік спеціальностей, умови вступу, роботу підготовчих курсів, он-лайн підготовку до ЗНО, дистанційні технології підтримки навчального процесу на сервері дистанційного навчання у  середовищі «MOODLE», роботу електронного журналу.

Гімназисти отримали інформаційні буклети про ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та були запрошені разом з батьками на «День відкритих дверей» в БДМУ.

Профорієнтаційна робота БДМУ

Викладачі Буковинського державного медичного університету поспілкувались зі старшокласниками Чернівецької загальноосвітньої школи № 1.

Профорієнтаційна робота БДМУ

Чимало старшокласників Буковини розпочали активну підготовку до ЗНО-2015 задля успішного вступу до вищих навчальних закладів України.

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

20 жовтня доцент кафедри суспільних наук та українознавства Скакун Ігор разом зі студентами медичного факультету № 1 Миколою Амеліним та фармацевтичного факультету Стефанією Кривецькою провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів гімназії № 3 міста Чернівці.