Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Проведено акцію «Допомога людям з обмеженими можливостями»

Проведено акцію «Допомога людям з обмеженими можливостями»

До Міжнародного дня інваліда в Обласній дитячій клінічній лікарні м. Чернівці проведена акція «Допомога людям з обмеженими можливостями».

Дітям-іналідам неврологічного відділення були придбані медикаменти. До акції долучилися співробітники неврологічного відділення, кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету (доц. Ластівка І.В., ас. Ризничук М.О., Хлуновська Л.Ю. Остапчук В.Г.), студенти 4-го та 5-го курсів лікувальних факультетів №1,2 та стоматологічного.

Більше новин БДМУ: 

Вони такі особливі – і це чудово!

21 березня весь світ відзначає День людини із синдромом Дауна.

Здійснюючи дитячу мрію...

Продовжуючи гарну святкову традицію студенти медичного факультету №1 разом із викладачами кафедри іноземних мов Буковинського державного медичного університету привітали святом Миколая та наступаючими новорічними та Різдвяними святами вихованців Чернівецької дошкільної установи №36 з вадами опорно-рухового апарату.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Наукові здобутки кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини

2 квітня 2014 року на кафедрі педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету зі студентами 1-ї групи ІІІ курсу І медичного факультету проведено бесіду, присвячену 70-річчю Буковинського державного медичного університету “Наукові здобутки кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини”.