Студенти БДМУ провели екологічну акцію

11 травня 2017 року асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інна Сахацька разом із студентами 4 групи 3 курсу фармацевтичного факультету

під керівництвом голови наглядової ради парку «Жовтневий» Олени Кміти долучилися до благодійної справи по висаджуванню квітів на клумбах.

В результаті проведеної роботи висаджено 4 клумби та 8 кущів хости.

Щира подяка студентам за виконану роботу і можливість долучитися до акції та зробити свій невеликий внесок, щоб парк став гарнішим. Хай ці квіти приносять радість і тепло у серця наших дітей, людей старшого покоління та всіх чернівчан. Хай квітнуть на радість нам усім.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели екологічну акцію

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн.

Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палити

ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ. Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.