У БДМУ провели круглий стіл до Всесвітнього дня здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 6 квітня на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб провели круглий стіл

на тему: «Безпека харчових продуктів - «Від ферми до тарілки - зробити продукти харчування безпечними!».

Асистент кафедри, кандидат медичних наук Рева Тетяна Василівна разом зі студентами V курсу 28 групи медичного факультету №2 обговорили питання безпеки харчових продуктів, раціонального харчування, розглянули проблеми харчування і здоров’я. Студенти активно долучилися до обговорення наслідків вживання небезпечних продуктів, особливо продуктів, що містять шкідливі харчові добавки.

Студентка групи Потапчук Алла підготувала доповідь на тему: «Особливості профілактики розвитку та прогресування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби», де наголосила на особливостях харчування та способі життя пацієнтів.

На завершення було зроблено висновок, що для нормальної життєдіяльності людини необхідний повноцінний набір безпечних продуктів харчування з урахуванням її індивідуальних особливостей, характеру та умов проживання.

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам

Самогубство – це слабість, капітуляція, воно ніколи не може бути виправданим, навіть тоді, коли людина втратила все – кохання, здоров’я, віру в себе, сенс життя. Прикро, але за останніми даними Державного комітету статистики України станом на січень-вересень 2006 року на 100 тисяч населення припадає скоєння 22 суїцидів. В порівняльному аналізі – ця причина смерті є найпоширенішою після природної смерті (від хвороб системи кровообігу), смерті від новоутворень та смерті від зовнішніх причин.

11 грудня – Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Бронхіальна астма одна з найбільш поширених захворювань. На сьогодні у світі на цю хворобу страждають близько 300 млн. людей. Поширеність бронхіальної астми залежить від низки фактів: інтенсивності експозиції алергенів, забруднення навколишнього середовища, зміни харчового раціону, імунної реактивності і генетичних особливостей.