24 серпня – День незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиро вітаю Вас із національним святом – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

26 років тому відбулася одна з найважливіших подій в історії України – Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності. І тієї миті розпочалася нова епоха в житті українського народу – законодавчо було закріплено вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Щиро бажаю, щоб почуття патріотизму та відданості Україні стали основою для зміцнення духовного потенціалу нації. Нехай не вичерпується джерело віри й любові до рідної землі, енергії та впевненості у власних силах. Бажаю Вам родинного щастя, добробуту і злагоди, життєвої наснаги та нових звершень задля подальшого розквіту Української держави.

З повагою,

Ректор                                                                                                                 Тарас Бойчук

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції

З нагоди Дня Конституції Україниу місті провели урочисті заходи.

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності.

Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

До Міжнародного дня прав людини

З нагоди Міжнародного Дня прав людини 11 листопада асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Юрнюк С. провела лекцію зі студентами 4 курсу медичного факультету № 2 на тему «Поняття та класифікація прав людини».

У БДМУ відзначили День Гідності та Свободи

День гідності

Згідно указу Президента України Петра Порошенка щорічно 21 листопада в країні відзначатимуть День Гідності та Свободи.