100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студенти БДМУ провели акцію "Приділи увагу хворій дитині"

Студенти БДМУ провели акцію "Приділи увагу хворій дитині"

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят студенти всіх факультетів Буковинського державного медичного університету долучаються до акції "Приділи увагу хворій дитині", у рамках якої відвідують дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку в с. Залуччя Снятинського району Івано-Франківської області.

Цьогоріч студенти зібрали близько 6 тисяч гривень. В акції взяли участь  студенти всіх факультетів університету, а також коледжу БДМУ, зокрема, студенти першого курсу заочної форми навчання. 
На зібрані кошти було куплено предмети особистої гігієни, продукти харчування, канцелярські вироби, смачні та корисні подарунки кожній дитині, а також передано зібраний одяг. 
Студенти та викладачі (доц. Оліник О.Ю - головний куратор медичного факультету № 1, доц. Телекі Я. М. - головний куратор медичного факультету № 2, ас. Чимпой К.А) мали змогу допомогти в догляді хворих дітей, поспілкуватись з вихованцями інтернату, заспівати разом колядки, послухати вірші та переглянути чудові роботи дітей.
Працівники та вихованці дитячого будинку щиро дякували за увагу, небайдужість та подарунки.
Добро та благодійність не вимірюється коштами, а щирим бажанням допомогти тим, хто цього потребує.

 

Більше новин БДМУ: 

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.