Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Команда студентів БДМУ – у трійці лідерів «КВКактус-2018»

Понеділок, 19 лютого
16 лютого у м. Хмельницький відбулася І гра сезону телевізійної ліги КВК серед команд України «КВКАКТУС» – «БИТВА ВУЗІВ», організована Філією Національної Суспільної телерадіокомпанії України «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», МГО «Молодіжний Центр «ДІМ», Хмельницьким палацом творчості дітей та юнацтва.

БДМУ у грі представляла «Ідеальна команда» у складі: студента медичного факультету № 1 Ярослава Мартинюка, студентів коледжу БДМУ Владислава Павлюка, Івана Седзюха, Даніеле Фіорентіно та Владислава Пояна.

Учасники битви демонстрували свої таланти на розсуд журі у конкурсах «Привітання», «Розминка», «Біатлон» та музичне домашнє завдання.

За результатами зібраних 71 «кактусів» від журі команда БДМУ здобула ІІІ місце.

Жіноча команда з баскетболу БДМУ здобула срібло

17-19 березня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Життєвий та науковий шлях професора Якова Кіршенблата

9 квітня відбувся інформаційно-виховний захід “Життєвий та науковий шлях засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології – професора Кіршенблата Я.Д.”, організований доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Оленою Ясінською.

З нагоди Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці: всесвітньо відомі жінки-педіатри

Жіночі сторінки історії, пов’язані з історією науки, з науковими дослідженнями та досягненнями, залишаються маловідомими.

За три дні вступної кампанії – понад 1800 заяв

ВСТУП-2015. Приймальна комісія ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» продовжує свою роботу.