Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Допомога армії

Студенти Буковинського державного медичного університету у вересні провели акцію зі збору коштів для бійців АТО, у результаті якої зібрали 23 200 гривень.

Під час благодійного духовного вечора у Палаці «Академічний», організованого для медичної спільноти міста і області, колективу БДМУ та його випускників, на потреби української армії було зібрано 14 900 гривень. На зібрані кошти (всього 38 100 гривень) волонтери (Рибарчук Анна, Старко Ігор, Федірчик Максим) придбали найнеобхідніші для військових речі – тепле взуття, гольфи-натільники, рукавички, шкарпетки, теплі пояси, прорезинені камуфляжні костюми, теплу білизну, теплі штани, брезенти для укриття.
Усі придбані речі були передані в приміщенні ОДА (322 каб.) бійцям Правого сектору та волонтерам, які відвезуть їх 80-ій аеромобільній бригаді, нашим землякам.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Приємно, що люди поставили за мету власну безпеку

Аналізуючи щоденні звіти чергових бригад, які ми заслуховуємо на наших ранкових конференціях, не можна сказати, що йде збільшення травматизму в цей період. Всередньому в травмпункт щодобово поступає від 17 до 30-38 хворих. У травматологічне відділення лікарні швидкої допомоги всередньому потрапляє від 2 до 5 хворих. Це звичний режим роботи відділення і міського травмпункту взимку.

Просвітницько-профілактична робота серед школярів

Здоров’я є інтегральною характеристикою особистості і визначає якість життя. Сьогодні в Україні фіксують високий рівень захворюваності населення, особливо серед дітей і підлітків. Зокрема, за період навчання у школі кількість здорових дітей з першого до одинадцятого класу зменшується у 3-4 рази.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

У 2014-му році виповнюється 100 років з початку Першої світової війни.

З метою вшанування пам’яті українців, які загинули під час Першої світової війни, формування у суспільстві шанобливого ставлення до історії Чернівецьке обласне відділення Українського фонду культури, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича провели благодійний науково-мистецький вечір.