Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ обговорили міжнародні програми лідерства

У БДМУ обговорили міжнародні програми лідерства

Міжнародний досвід є важливим у будь-якій сфері, і надто важливо долучати до нього молодь.

Адже зважаючи на глобалізаційні тенденції розвитку сучасного суспільства, участь у міжнародних програмах мобільності є необхідною умовою становлення, всебічного розвитку, самоствердження і творчої самореалізації сучасної молоді.

23 грудня у рамках проекту «Школа лідерів» БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко поділилася досвідом та прочитала лекцію для слухачів Школи про міжнародні програми, спроектовані для лідерів, волонтерів та громадських активістів з різних країн світу.

Під час зустрічі учасники «Школи лідерів» були предметно проінформовані про відомі міжнародні стипендіальні та грантові програми, які спрямовані на плекання молодих лідерів, волонтерів, правозахисників та націлені на розвиток особистих та професійних якостей молоді. Лекція охоплювала два тематичні блоки: 1) різновиди грантових і стипендіальних програм; 2) особливості та специфіка аплікаційного процесу.

За словами слухачки Школи лідерів Юлії Паранюк, лекція слугувала своєрідним закликом до віри в свої сили та майбутнє, а настанови та поради запрошеного експерта стали стимулюючим важелем для роботи над собою, підкресливши важливість і практичне значення міжнародної мобільності.

 

Більше новин БДМУ: 

СТУДЕНТСЬКА СПІЛЬНОТА – БАРОМЕТР СУСПІЛЬСТВА

Українське суспільство переживає сьогодні величезні зміни, бурхливі події та нестримний рух вперед. Ми не такі, якими були рік тому. Надзвичайно зросла національна свідомість, гордість за свою країну, усвідомлення того, що ти є українець. 
 

Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону

Під такою назвою 6 грудня в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету пройшов форум органів студентського самоврядування Буковини.

У БДМУ обговорили питання студентського самоврядування

Упродовж 4-6 грудня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична студентська конференція медичних ВНЗ «Здобутки та перспективи розвитку студентського самоврядування у ВНЗ».