Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти-митці БДМУ привезли зі Львова три нагороди

8-10 січня відбувся Всеукраїнський багатожанровиймистецький фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти» (м. Львів).

Студенти БДМУ, учасники мистецьких студій взяли участь у трьох номінаціях конкурсу: «Читці/Акторська майстерність», «Вокальні ансамблі» та «Вокаліст-соліст».

У всіх номінаціях наші студенти відзначені високими нагородами: у номінації «Художнє читання» - студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький здобув перше місце, ансамбль «Букмед» у складі: Яни Таранюк та Ірини Лутчак студентів медичного факультету №1, Віктора Мельника та Антона Іваніцького, студентів медичного факультету №2, Оксани Небеснюк, студентки фармацевтичного факультету, також здобув перемогу та відзначений Дипломом першого ступеня. Яна Таранюк здобула почесне друге місце у номінації «Соліст-вокаліст».

Щиросердечно вітаємо з перемогою студентів, художнього керівника палацу «Академічний» Валентину Головко та хормейстера Тетяну Д’яченко.

Бажаємо й надалі бути на висоті, гідно представляти БДМУ на Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах і фестивалях, нових творчих ідей та втілення їх на сцені.

Галерея зображень:
Студенти-митці БДМУ привезли зі Львова три нагороди