Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти-митці БДМУ привезли зі Львова три нагороди

8-10 січня відбувся Всеукраїнський багатожанровиймистецький фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти» (м. Львів).

Студенти БДМУ, учасники мистецьких студій взяли участь у трьох номінаціях конкурсу: «Читці/Акторська майстерність», «Вокальні ансамблі» та «Вокаліст-соліст».

У всіх номінаціях наші студенти відзначені високими нагородами: у номінації «Художнє читання» - студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький здобув перше місце, ансамбль «Букмед» у складі: Яни Таранюк та Ірини Лутчак студентів медичного факультету №1, Віктора Мельника та Антона Іваніцького, студентів медичного факультету №2, Оксани Небеснюк, студентки фармацевтичного факультету, також здобув перемогу та відзначений Дипломом першого ступеня. Яна Таранюк здобула почесне друге місце у номінації «Соліст-вокаліст».

Щиросердечно вітаємо з перемогою студентів, художнього керівника палацу «Академічний» Валентину Головко та хормейстера Тетяну Д’яченко.

Бажаємо й надалі бути на висоті, гідно представляти БДМУ на Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах і фестивалях, нових творчих ідей та втілення їх на сцені.

Галерея зображень:
Студенти-митці БДМУ привезли зі Львова три нагороди

Всесвітній день поезії

З нагоди 200-річчя від дня народження генія українського народу Т. Шевченка та з нагоди Всесвітнього дня поезії в приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки “Слово Шевченка живе і вічне”.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Почесна нагорода для Народного аматорського студентського театру БДМУ

нагорода Народного аматорського студентського театру БДМУ

16 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” у День аматорського театрального мистецтва відбулося закриття обласного огляду-конкурсу “Буковинська театральна весна-2012”. Усіх присутніх зі святом привітали Тетяна Шарагова, заступник начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації та Микола Шкрібляк, Заслужений діяч мистецтв України, які нагородили переможців фестивалю.

Студенти БДМУ - переможці конкурсу читців

У Будинку естетики та дозвілля м. Чернівці відбувся міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.