1 грудня – День боротьби зі СНІДом

1 грудня – День боротьби зі СНІДом

З цієї нагоди 27 листопада в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година – «Хто попереджений – той захищений».

Метою заходу було звернути увагу студентів до ВІЛ і СНІДу, підвищити рівень знань про чуму нашого часу, пробудити у них толерантність і підтримку хворих. Присутнім розповіли історію виявлення вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) і синдрому набутого імунодефіциту (СНІД), походження і розповсюдження в світі та механізм і процес руйнування організму людини цією інфекцією.

 

 

 

Студентам надали статистичні дані про високий ступінь поширення хвороби в Індії. Особлива увага була звернута на методи профілактики хвороби і антиретровірусну терапію (АРТ), що є способом лікування хворих.

З метою заохочення студентів до участі в заходах до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, були показані приклади роботи глобальних міжнародних організацій, таких як ВООЗ, ООН і ЮНІСЕФ, видатних людей нашого часу, громадських активістів і молоді в боротьбі зі ВІЛ/СНІД

Присутні отримали символи антисніду – червоні стрічки і брошури де вказана інформація про те, як передається/не передається інфекція і засоби її профілактики.

 

Захід відбувся зі студентами І курсу 62, 45 гр. медичного факультету № 3 за ініціативи асистента кафедри медичної біології та генетики – Кушнірик О.В., студентами ІІ курсу 50 гр. медичного факультету № 3 за підтримки доцента кафедри медичної біології та генетики – Власової К.В., студентами ІІ курсу 62 гр. медичного факультету № 4 за підтримки асистента кафедри медичної біології та генетики – Караван Ю.В.

 

Інформаційну годину підготували і провели співробітники бібліотеки – Полякова Т. В. та Данилова М. О.