Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти-іноземці БДМУ взяли участь у фестивалі «Буковинська весна»

Протягом трьох днів на теренах Буковини проходив лінгвістичний фестиваль «Буковинська весна»,

у рамках якого відбулися семінар з інтерлінгвістики, парад еко-флешмобів «Екологія спілкування», презентація мов, алфавітів та культур, етно-території, етно-майстерні.

Загалом фестиваль зібрав багато зацікавлених громадян та студентів, серед яких були і студенти-медики. За ініціативи Студентської Ради до фестивалю долучилися студенти медичного факультету №3 — Крішна Танеджі та Міра Шанкер. Вони розповіли присутнім про особливості своєї країни, а саме про традиції проведення весілля та провели майстер-клас з індійських танців.