Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У БДМУ обговорили сучасні аспекти планування сім’ї

13 травня на кафедрі акушерства, гінекології факультету післядипломної освіти був проведений круглий стіл на тему «Вплив TORCH-інекцій на репродуктивне здоров’я жінки», присвячений Дню матері.

У засіданні круглого столу взяли участь лікарі жіночої консультації МКУ МКПБ №2 і лікарі-слухачі ПАЦ навчанняя зі спеціальності «Акушерство і гінекологія». Під час заходу були розглянті питання впливу TORCH-інекцій на здоров’я жінки, перебіг вагітності та пологів.

Також до Міжнародного дня сім’ї проведено круглий стіл «Сучасні аспекти планування сім’ї», під час якого були обговорені основні завдання і заходи щодо планування сім’ї на сучасному етапі, питання профілактики небажаної вагітності.

Відбулася чергова он-лайн лекція з міжнародною участю

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл онлайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго де Компостела, Іспанія.

Відбулися заходи до Дня боротьби з туберкульозом

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ доцентом І.В. Навчуком та асистентом Ж.А. Ревенко були проведені міні-лекції

До Всесвітнього дня здоров’я відбулася лекція-дискус про контрацепцію

Нині проблеми ранньої вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом, залишаються актуальними.

Знати і контролювати свій артеріальний тиск – життєво необхідно

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА. 10 червня співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели профілактичну акцію серед студентів університету стосовно артеріальних гіпертензій. У гуртожитку №3 студенти прослухали лекцію доцента Наталії Бачук-Понич “Первинна та вторинна профілактика артеріальної гіпертензії”.