У БДМУ вчителів навчали правилам ПДД

У БДМУ вчителів навчали правилам ПДД

Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області запросив викладачів Буковинського державного медичного університету для навчання з надання першої долікарської допомоги при кровотечах і серцево-легеневої реанімації. Дана акція проводилася для вчителів шкіл Чернівецької області та міста, які ведуть предмет «Захист вітчизни». Її мета полягає в навчанні вчителів основним правилам, принципами та методами надання першої долікарської допомоги.

Про першу допомогу при кровотечах розповів доцент кафедри догляду за хворими вищої медсестринської освіти Олег Хомко. Він ознайомив вчителів з видами кровотеч, з тим, як правильно накласти джгут, які підручні засоби можна використати для зупинки кровотеч, а також розповів про іммобілізаційні заходи. Доцент кафедри внутрішньої медицини Яна Телекі навчала вчителів-військовиків актуальності першої долікарської допомоги, які різноманітні можуть трапитися ситуації та як потрібно правильно надавати допомогу для того, щоб врятувати людині життя.

Після цього вона практично показала, як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію з відпрацюванням практичних навичок у вчителів. На майстер-класі також були присутні: методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області полковник запасу Юрий Коноплянко, помічник ректора з іміджевої політики БДМУ Алла Борисюк, асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Інга Єременчук.