Інформація щодо процедури проведення іспитів Крок 2 та Крок 3 у червні 2020 року

Буковинський державний медичний університет
 • Максимальна кількість студентів або інтернів, які одночасно знаходяться в аудиторії для складання іспиту не має перевищувати 50 людей.
 • До будівлі корпусу здобувачі, які складають іспит у аудиторії цього корпусу, прямують за визначеним маршрутом та сформованим графіком, за яким відбувається допуск у будівлю, де проводиться іспит.
 • Допуск до будівлі та участь у проведенні іспиту дозволяється лише у захисних масках або респіраторах, після температурного скринінгу та оцінки наявності ознак респіраторних захворювань (нежить, кашель, задишка тощо).
 • Проведення температурного скринінгу та оцінку ознак респіраторного захворювання здійснюватиме працівник закладу, який має медичну освіту.
 • Особи, в яких температура тіла понад 37,2°С або наявні ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до іспиту.
 • У разі відсутності ознак респіраторного захворювання проводиться опитування про перебування на самоізоляції/обсервації, чи відсутні підстави для перебування на самоізоляції/обсервації. Надана інформація підтверджується письмово.
 • Якщо температура тіла понад 37,2°С є нормою, радимо завчасно звернутися до свого сімейного лікаря та отримати відповідну довідку, яка це підтверджує. Отримана довідка буде розглядатися визначеним для проведення температурного скринінгу працівником, який перевірить симптоматику того чи іншого захворювання згідно довідки та ухвалить рішення – допускати до іспиту чи ні.
 • Здобувачі, які пройшли температурний скринінг, прямують до аудиторії. Рекомендується перед заходом до аудиторії відвідати санітарну кімнату та помити руки, після чого одразу прямувати до аудиторії.
 • При вході до аудиторії особисті речі залишаються у спеціально відведеному місці. При собі залишаються паспорт, ручка, засоби індивідуального захисту (санітайзер або антисептик для рук, запасні одноразові маски або респіратор). Ручкою ставиться підпис на своєму бланку відповідей, інформованій згоді тощо.
 • Іспит складається після проходження процедури ідентифікації на підставі паспорту, дані якого було вказано під час реєстрації для складання іспиту.
 • Після контролю наявності недозволених під час тестування технічних засобів представником поліції охорони, за вказівкою проктора здобувач займає своє робоче місце для виконання тесту.
 • Тривалість складання іспитів Крок 2 та Крок 3 зменшена шляхом скорочення кількості тестових завдань до 130. Таким чином, тривалість іспиту для українських здобувачів становитиме 2 год.10 хв., іноземних – 2 год. 40 хв.
 • Оцінювання результатів іспитів КРОК: прохідний бал у 2020 році становить 60.5 %, як і в попередні роки. Відповідно це 79 правильних відповідей зі 130 тестових завдань.
Більш детальна інформація:
 
1)Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні атестації здобувачів освіти за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19 (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 28.05.2020 № 29)
2)Рекомендації щодо процедури проведення тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів Крок 2 та Крок 3 (для інтернів останнього року навчання) у 2020 році з урахуванням Тимчасових рекомендацій (лист ЦТ МОЗ України від 02.06.2020 № 284)