Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології

Впродовж 10-12 квітня 2017 року на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з ендокринології, в якій взяли участь найкращі студенти з усіх медичних ВДНЗ України.

За підсумками проведення Олімпіади Царик Ірина (викладач – доцент Маслянко В.А., завідувач кафедри – професор Пашковська Н.В.) виборола почесне ІІІ місце.

Змагання проходило у 3 тури: комп’ютерне тестування, розв’язування клінічних ситуаційних завдань  та оцінка практичної підготовки.

Представники команди БДМУ, студентка 6 курсу  Царик Ірина та  студентка 5 курсу  Галицька Валерія достойно представили наш університет і показали високий рівень знань та вмінь з ендокринології.

Від імені ректорату щиро вітаємо студенток та їх наукових керівників та бажаємо подальших здобутків та перемог.

Галерея зображень:

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Студентка БДМУ відзначена дипломом І ступеня

27-29 квітня базі конгрес-центру НОК «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського відбувся XIХ Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених, присвячений пам'яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука.

Студентка БДМУ посіла ІІІ місце на олімпіаді з терапії

21-21 квітня 2016 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з Терапії (внутрішні хвороби). З усіх медичних ВДНЗ України приїхали 36 найкращих знавців терапії.