Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології

Впродовж 10-12 квітня 2017 року на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з ендокринології, в якій взяли участь найкращі студенти з усіх медичних ВДНЗ України.

За підсумками проведення Олімпіади Царик Ірина (викладач – доцент Маслянко В.А., завідувач кафедри – професор Пашковська Н.В.) виборола почесне ІІІ місце.

Змагання проходило у 3 тури: комп’ютерне тестування, розв’язування клінічних ситуаційних завдань  та оцінка практичної підготовки.

Представники команди БДМУ, студентка 6 курсу  Царик Ірина та  студентка 5 курсу  Галицька Валерія достойно представили наш університет і показали високий рівень знань та вмінь з ендокринології.

Від імені ректорату щиро вітаємо студенток та їх наукових керівників та бажаємо подальших здобутків та перемог.

Галерея зображень: