В БДМУ проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй дитині книгу»

Упродовж 20-28 березня 2017 року в Буковинському державному медичному університеті п’ятий рік поспіль проходила благодійна акція “Подаруй дитині книгу”.

Даний захід організатори проведи до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначали 2 квітня.

3 квітня представники оргкомітету акції – професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії та Віталій Смандич, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб разом зі студентами БДМУ презентували зібрані книги учням Чернівецької спеціалізованої школи-інтернату №4.

Вихованці школи інтернату були надзвичайно задоволені цікавими подарунками, а адміністрація закладу висловили щиру вдячність керівництву, колективу та студентству БДМУ за їхню волонтерську діяльність, з чуйність та вміння творити добро.

Організатори акції висловлюють подяку всім, хто долучився до благодійної справи. Найактивнішими учасниками благодійної акції виступили співробітники кафедри іноземних мов, внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, студенти медичного факультету №1, студенти групи 1 медичного факультету №2, 2 гр., 2 курс, лікувальна справа (куратор Букатару Ю. С., 1 гр., 3 курс, лікувальна справа (куратор Васюк Л.В.), 1 гр., 1 курс, сестринська справа (база 9 кл.) (куратор Слубська А. Я.), Вовк Валентина, фахівець сектору інноваційного розвитку, Павлюк Олеся, викладач кафедри  психології та філософії.

Галерея зображень:
В БДМУ проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй дитині книгу»

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».