Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студент БДМУ увійшов у десятку кращих учасників олімпіади “IT-Universe”

Впродовж березня-квітня проходила Міжнародна студентська ІТ-олімпіада “IT-Universe”. Буковинський державний медичний університет на олімпіаді представляли студенти Валерій Заяць (І курс, медичний факультет №2), Роман Рандюк (ІІ курс, медичний факультет №3, спеціальність “Педіатрія”), Максим Новіцький (ІІ курс, медичний факультет №1), яких до участі в конкурсі готували викладачі кафедри біологічної фізики та медичної інформатики Марія Іванчук та Євгенія Махрова.

В національному фіналі, який відбувся 16 квітня на базі університету економіки і права “Крок”, Валерій Заяць увійшов в десятку кращих учасників олімпіади та був єдиним представником медичного ВНЗ серед учасників, які в загальному були представлені студентами економічних, політехнічних та інженерних вишів.