Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

БДМУ відвідала делегація з Китаю

Буковинський державний медичний університет відвідала делегація з Китаю.

Під час зустрічі з проректором з наукової роботи і міжнародних зв’язків, проф. Олександром Іващуком професор Бочан Чень (віце-президент Асоціації ортопедів-травматологів Китаю), Ло Цзюн (генеральний директор компанії Double Medical), Дуду Ву (фінансовий директор компанії Double Medical) обговорили питання, що стосуються системи освіти в Україні та Китаї, а також перспективи налагодження співпраці між компанією Double Medical та ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня». Також були присутні начальник відділу міжнародних зв’язків Мар’яна Мочернюк, голова профкому БДМУ Петро Ковальчук, генеральний директор ПП «Інфобуд» ТМ «ІНТЕРЛОК-ТТ» Марина Теліга.

Основною метою приїзду делегації є участь Міжнародному китайсько-українському травматологічному академічному симпозіумі «Від нації до нації», що проходить 24-26 квітня у Чернівцях.

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.