Викладачі БДМУ долучилися до придбання реанімобіля

Чернівецькі волонтери та небайдужі мешканці міста на зібрані кошти придбали сучасний реанімобіль для бійців у зоні АТО.

Зокрема, колектив та випускники Буковинського державного медичного університету передали 35 тис. грн. Автомобіль обладнаний найнеобхіднішою апаратурою для надання екстреної допомоги. У ньому є дефібрилятор, спеціальні шафи для зберігання пробірок, ноші та реанімаційний стіл.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

70-років визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2014 року Україна відзначає 70-річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

БДМУ засуджує дії Російської Федерації

1 березня 2014 року прийнято рішення Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, що є грубим порушенням положеньМеморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, Договору про друж