Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студрада БДМУ провела інтерактивний квест «Healthy hall»

21 вересня на Центральній площі студенти Буковинського державного медичного університету провели інтерактивний квест «Healthy hall», взяти участь в якому мали змогу чернівчани та гості міста.

Метою акції було проведення просвітницької роботи серед населення міста щодо ведення здорового способу життя та розвінчання найпоширеніших міфів про лікування. За ініціативи Студентської ради БДМУ було розгорнуто 8 локацій.

Учасникам акції представили декілька інтерактивних ігор. «Твоя домашня аптечка» - учасники цієї гри закидували «подушки-таблетки» в імпровізовану аптечку, а студенти розповідали городянам для чого саме потрібні ті чи інші ліки під рукою вдома. «Країна вітамінів» - чернівчани, що брали участь у цій грі, під керівництвом студентів запам’ятовували в яких овочах та фруктах містяться різні вітаміни та на які органи вони впливають. «Головний біль: локалізуй свій» - за допомогою шолома та яскравих наліпок учасники могли локалізувати свій головний біль, а студенти-медики пояснювали їм від чого залежить така локалізація болю і як його позбутися.

Також студенти продемонстрували свої знання та вміння на локації «Основи надання першої медичної допомоги» - всім бажаючим розповідали та показували як правильно проводити непрямий масаж серця та штучне дихання.

Під час проведення міні-лекцій «Вакцинація: міфи та реальність», «Антибіотики: міфи та реальність» слухачам розповіли про небезпеку відмови від вакцинацій та можливі наслідки цих дій, розвінчували міфи стосовно антибіотиків та пояснювали як правильно приймати ліки.

У наступній локації «Гігієна ротової порожнини» всіх бажаючих вчили як правильно чистити зуби та доглядати за ротовою порожниною – цим займалися майбутні лікарі-стоматологи.

Галерея зображень:
Студрада БДМУ провела інтерактивний квест «Healthy hall»

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.