Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладач БДМУ взяла участь англомовній навчально-тренінговій програмі

Впродовж 29-31 травня відбулась 3-денна англомовна навчально-тренінгова “Academic Integrity in Transitional Societies”: Школа з підвищення навиків написання наукових статей для викладачів. Програма спрямована на підвищення професійних навичок англомовного академічного письма.

Активну участь у школі взяла асистент кафедри гістології, цитології та ембріології Попова Ірина Сергіївна, аплікаційна форма якої пройшла конкурсний відбір.

Слухачі школи – викладачі закладів вищої освіти та науковці, залучені до інтерактивних лекцій, виконання практичних завдань та кейс-вправ, що сприяють підвищенню професійних компетенцій з акцентом на практичній складовій – написанні якісних наукових статей.

Навчання проводили професори Університету Ферфілд (США) Кетрін Нантц та Девід Шмідт у співпраці з проектом SAIUP (Проект сприяння академічній доброчесності в Україні) що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти, за підтримки компанії “Антиплагіат” (Unicheck) та Університету Ферфілду (штат Коннектикут, США).