Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладач БДМУ взяла участь англомовній навчально-тренінговій програмі

Впродовж 29-31 травня відбулась 3-денна англомовна навчально-тренінгова “Academic Integrity in Transitional Societies”: Школа з підвищення навиків написання наукових статей для викладачів. Програма спрямована на підвищення професійних навичок англомовного академічного письма.

Активну участь у школі взяла асистент кафедри гістології, цитології та ембріології Попова Ірина Сергіївна, аплікаційна форма якої пройшла конкурсний відбір.

Слухачі школи – викладачі закладів вищої освіти та науковці, залучені до інтерактивних лекцій, виконання практичних завдань та кейс-вправ, що сприяють підвищенню професійних компетенцій з акцентом на практичній складовій – написанні якісних наукових статей.

Навчання проводили професори Університету Ферфілд (США) Кетрін Нантц та Девід Шмідт у співпраці з проектом SAIUP (Проект сприяння академічній доброчесності в Україні) що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти, за підтримки компанії “Антиплагіат” (Unicheck) та Університету Ферфілду (штат Коннектикут, США).

Викладач БДМУ провела психологічний тренінг для діток зі Сходу України

17 лютого 2017 року в Чернівецькому дитячому реабілітаційному центрі провели психологічний тренінг для дітей, які приїхали на Буковину із селища Кримське Луганської області.

Викладачі БДМУ - призери науково-практичної конференції

24-25 березня 2016 року на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» відбулася 85-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Іновації в медицині», в роботі якої взяли участь асистенти кафедри внутрішньої медицини БДМУ к.мед.н. Вероніка Кулачек та к.мед.н. Юлія Коханюк.

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції в Гродно

29-30 жовтня 2015р  у місті Гродно відбулася міжнародна науково-практична конференція «ВІЛ-асоційований туберкульоз: епідеміологічні, клінічні та соціальні аспекти», на якій зібралися фахівці з Білорусії, Польщі, України, Нідерландів, Росії та Вірменії.