Конкурс на кращу листівку до Дня студента

Є в морозному січні радісний день, наповнений якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день – День всіх студентів.Перший раз це свято відзначали у 1755 р. Проходили роки. Студенти ставали лікарями, адвокатами, учителями, письменниками. Але Тетянин день не забувався і не змінювався.
Cтуденти медичного факультету № 4 та сестринсько-фармацевтичного відділення коледжу Буковинського державного медичного університету теж пам’ятають і святкують День всіх студентів.
На базі кафедри фармації відбулася виставка-конкурс листівок, присвячених цьому святу. У заході взяли участь куратори кафедри фармації Надія Гудзь, Марія Ежнед, Олександр Ровінський, Олеся Ткачук та студенти другого курсу, спеціальності “Фармація” і студенти першого курсу, спеціальності “Сестринська справа” (ОКР – “Медична сестра-бакалавр”).
Доцент Олег Геруш, завідувач кафедри фармації привітав студентів зі святом й побажав їм творчих здобутків та успіхів у навчанні. Відповідальний куратор медичного факультету № 4 та сестринсько-фармацевтичного відділення коледжу БДМУ асистент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата – Світлана Семененко ознайомила студентів з історією життя Великомучениці Тетяни та виникненням свята. Куратор Олександр Ровінський прочитав авторський вірш, присвячений Дню студента та вручив вітальну листівку від кураторів кафедри фармації.
Переможцями конкурсу на кращу листівку стали студенти 1-ї та 2-ї групи другого курсу, спеціальність “Фармація”, які найбільш творчо підійшли до поставленого завдання. Свято пройшло у теплій, дружній атмосфері спілкування. У студентів та кураторів залишилися приємні враженнями після проведеної зустрічі.

Викладачі БДМУ відвідали Самбірський державний медичний коледж

У березні-квітні 2014 року в вищому навчальному комунальному закладі Львівської обласної ради “Самбірський медичний коледж” (державному медичному навчальному закладі) двічі побували представники Буковинського державного медичного університету: професор кафедри патоморфології Ігор Олійник і доцент кафедри хірургії та урології Володимир Рева.