Викладачі та студенти провели просвітницьку акцію до Дня Землі

Викладачі та студенти провели просвітницьку акцію до Дня Землі

До Дня науки асистент кафедри гігієни та екології Візнюк І.Д. разом зі студентами 2 групи 1 курсу фармацевтичного факультету Клочковою Д.А., Фокшей Ю.О. та ст. лаборантом кафедри гігієни та екології Яворенко К.Ю. провели просвітницьку акцію

присвячену Всесвітньому Дню Землі з учнями Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №41 та Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 на базі юнацької бібліотеки м. Чернівці.

Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій його красі та різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Чим ми їй віддячуємо? Вже здавна у різних країнах світу це питання набуло актуальності. Людство нарешті, звернувши увагу на свою позицію і роль в екосистемах нашої Землі, задумалося… Невже ми почали переростати чисто споживчий період свого власного розвитку? Надія є. З’явилися і прагнення.

Так, офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День - Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня. У резолюції Генеральної Асамблеї ООН №A/RES/63/278, яка була затверджена у 2009-му році, зазначено, що термін «Матінка-Земля» досить поширений у різних культурах і загальноприйнятий у більшості країн світу. Він відображає чіткий взаємозв’язок між нами і нашою планетою. Дата святкування вибрана не випадково: спочатку, за даними проекту DilovaMova.com, у цей день, в одній з найпотужніших, масштабних і розвинених країн світу, в США, відзначався День дерев. США були однією з перших країн, що заснували екологічні свята на державному рівні, до того ж дерево часто символізує життя.

День Землі щорічно відзначається у 147 країнах. У цей день у різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну єдність і докласти зусиль для захисту миру й збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства й солідарності народів. І, в той же час, – це заклик до дії в ім'я збереження миру й життя на Землі, збереження Людини і Культури.