Студентський декан БДМУ відвідав засідання Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України

4 лютого на базі Запорізького державного медичного університетувідбулося засідання Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України.

На цьому зібранні були присутні 18 представників з усіх вищих медичних навчальних закладів України. БДМУ представив студентський декан медичного факультету №2 Косован Дмитро. З вітальним словом до представників студентського самоврядування звернувся ректор Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Колесник Ю.М. Під час засідання були затверджені результати внутрішнього моніторингу та рекомендації щодо якості медичної освіти і роботи органів студентського самоврядування у ВНЗ МОЗ України. Також обговорювався план інформаційної політики Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України та ставилось питання про створення і розробку методичних рекомендацій про особливості функціонування органів студентського самоврядування в медичних вишах України. Основним питанням було обговорення результатів опитування студентів про якість освіти.

Після засідання для всіх представників провели екскурсію по території ЗДМУ та відвідали з екскурсією МК «Запоріжсталь».

Галерея зображень:

Відбулося засідання Ради студентського самоврядування

17-18 квітня на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування

при Міністерстві охорони здоров"я України, членом якої є Голова Студентської Ради Буковинського державного медичного університету Рибарчук Анна.

Голова Студради взяв участь у засіданні Ради студентського самоврядування при МОЗ України

Голова Студентської Ради Романчук Віктор відвідав засідання Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України.

Засідання "Школи лідерів" БДМУ у Чернівецькій обласній раді

Чергове засідання «Школи лідерів» Буковинського державного медичного університету відбулося у стінах Чернівецької обласної ради.