Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Наукова робота аспірантки БДМУ відзначена на з’їзді інфекціоністів України

У Тернополі 7-9 жовтня 2015 року відбувся ІХ з’їзд інфекціоністів України,

під час якого у п’яти пленарних засіданнях, двох сателітних симпозіумах, кількох наукових дискусіях науковці та лікарі-інфекціоністи обговорили важливі питання, об’єднані темою «Інфекційні хвороби: поступи і проблеми в діагностиці, терапії та профілактиці», заслухали стендові доповіді і оцінили наукові здобутки молодих вчених в галузі інфекційних захворювань.

На конкурсі на кращу наукову роботу молодих вчених, які ведуть дослідження у галузі діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб, була представлена робота аспірантки кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Возної Христини Ігорівни на тему «Поширеність та фактори ризику синдрому тривалого QTс інтервалу у ВІЛ-інфікованих пацієнтів».

За результатами конкурсу наукова робота Возної Х.І. була відзначена дипломом ІІ ступеня.