Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Наукова робота аспірантки БДМУ відзначена на з’їзді інфекціоністів України

У Тернополі 7-9 жовтня 2015 року відбувся ІХ з’їзд інфекціоністів України,

під час якого у п’яти пленарних засіданнях, двох сателітних симпозіумах, кількох наукових дискусіях науковці та лікарі-інфекціоністи обговорили важливі питання, об’єднані темою «Інфекційні хвороби: поступи і проблеми в діагностиці, терапії та профілактиці», заслухали стендові доповіді і оцінили наукові здобутки молодих вчених в галузі інфекційних захворювань.

На конкурсі на кращу наукову роботу молодих вчених, які ведуть дослідження у галузі діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб, була представлена робота аспірантки кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Возної Христини Ігорівни на тему «Поширеність та фактори ризику синдрому тривалого QTс інтервалу у ВІЛ-інфікованих пацієнтів».

За результатами конкурсу наукова робота Возної Х.І. була відзначена дипломом ІІ ступеня.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладач БДМУ – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко стала слухачем Глобальної школи з емпіричних методів дослідження, що проходила з 8 по 19 червня в Університеті Сент Галлена, Швейцарія. Школа є однією з найкращих існуючих програм вивчення методології досліджень для молодих науковців, яка цьогоріч об’єднала 320 учасників з 58 країн світу.

Викладачі і студенти провели опитування про щеплення

У рамках Європейського тижня імунопрофілактики співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, доценти Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П. разом зі студентами 5 курсу лікувального та стоматологічного факультетів організували опитування серед майже 700 мешканців м. Чернівці.