Привітання директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з нагоди Дня знань

Привітання директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з нагоди Дня знань

Високоповажний професорсько-викладацький склад БДМУ! Дорогі студенти! Промайнула літня пора і ось Ви стоїте на порозі початку нового навчального року, який для кожного з Вас є по-своєму особливим.
Для першокурсників - це старт у нове цікаве і захоплююче студентське життя та крок до змужніння, інтелектуальної зрілості й здобуття важливої складової життя – професії. Для студентів решти курсів початок нового навчального року стає перехідним етапом від початків осягнення медичної справи до глибини знань та опанування практичної майстерності. Викладачі, науковці, співробітники є провідниками та наставниками молодого покоління. Для них День знань знаменує початок нового етапу втілення їхнього педагогічного покликання.

Однак ця подія є важливою не тільки для Вашого вузу, а й для системи охорони здоров’я області в цілому. Адже практична й наукова медицина нерозривно пов’язані. У стінах БДМУ зросло не одне покоління кваліфікованих медичних кадрів, які наразі працюють в лікувально-профілактичних закладах області.

Крім того, практична охорона здоров’я отримує від фахівців медуніверситету результатів нових дослідження, винаходи та сучасні наукові розробки. Пліч-о-пліч працюємо над реорганізацією медицини та впровадженням концептуальних змін. Результатом консолідації наших зусиль стало створення університетської лікарні на базі Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги, котра незабаром стане одним з кращих медичних закладів в області. Власне, тільки тісна співпраця з науковою складовою дозволяє системі охорони здоров’я бути цілісною і, незважаючи на суспільно-економічну кризу, розвиватись.  

Від імені практичної ланки системи охорони здоров’я адресую високоповажному професорсько-викладацькому складу БДМУ слова щирої вдячності. Нехай новий навчальний рік буде плідним на успіх, перспективи, нові ідеї та творчі починання. Хай слава та наукові досягнення вузу невпинно множаться на благо нашої Батьківщини.

Від усієї душі вітаю з початком навчального 2016-2017 року. Здоров’я, миру, благополуччя всім Вам!

З повагою, директор Департаменту охорони здоров’я

Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор                                           Оксана АНДРІЄЦЬ