Викладачі БДМУ складали іспит на отримання сертифікату FCE

10 березня 2017 року відбувся іспит з англійської мови на рівень В2 сертифікату FCE в рамках двосторонньої угоди між кафедрою іноземних мов ВДНЗ України «БДМУ» та сертифікованим екзаменаційним центром Кембриджського університету.

З метою якісного та об’єктивного визначення рівня знань дев’яти аплікантів нашого університету іспит було проведено в чотири етапи: Читання, Аудіювання, Письмо та Усне мовлення.

Тестування тривало п’ять годин. Співробітниками кафедри іноземних мов були створені всі необхідні умови для проведення такого рівня іспиту і надано необхідне матеріально-технічне устаткування для адміністрування та контролю, а також задля забезпечення рівних умов для всіх кандидатів. Результати будуть оголошені наприкінці березня.

Наступна сесія відбудеться в травні 2017 року.

Поліглоти English Speaking Club

21 лютого в Україні відзначається День рідної мови. Члени English Speaking Club щороку долучаються до цього свята.