Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Провели круглий стіл до Дня боротьби з лімфомами

До Всесвітнього дня боротьби з лімфомами 15 вересня на кафедрі дерматовенерології проведено круглий стіл з лікарями-інтернами на тему “Ранні прояви Т-і В-лімфом на шкірі”. Доценти кафедри дерматовенерології Гаєвська Марина Юріївна і Перепічка Михайло Петрович представили слухачам слайди за темою та провели обговорення питання профілактики лімфом шкіри. Також проведено засідання студентського наукового гуртка кафедри дерматовенерології на тему “Т-і В-лімфоми, клінічні прояви” (керівник гуртка – доцент Перепічка Михайло Петрович).