Студентку БДМУ нагороджено дипломом за доповідь на Міжнародному медичному конгресі

25-27 квітня 2016 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського традиційно відбувся ІІ Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених, в якому взяли участь 232 гостей з медичних вузів Вінниці, Івано-Франківська, Полтави, Києва, Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя тощо. З науковою доповіддю на конференції виступила студентка 4 курсу Бутнару Марія, яка оприлюднила результати власних наукових досліджень на тему «Зміни психосоматичного статусу хворих на ішемічну хворобу серця з супутніми анемічним синдромом та цукровим діабетом 2-го типу», виконаних на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб нашого університету (науковий керівник – к.мед.н асистент Павлюкович Наталія Дмитрівна). Презентація та виступ викликали жвавий інтерес та активне обговорення учасниками конференції, були оцінені поважним журі. Під час обговорення студентка Бутнару Марія була нагороджена дипломом ІІ ступеня в секції «Внутрішні хвороби».

Студенти БДМУ - призери конкурсу наукових робіт

22-24 березня 2016 року на базі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з біологічних наук у 2015-2016 н. р. На конференцію було відібрано 54 роботи з більш як 25 вишів у двох секціях. У секції №1 БДМУ представив студент 2 курсу медичного факультету №2 Федір Гринчук.