Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студент БДМУ – переможець Міжнародного мистецького конкурсу

Упродовж 28-29 квітня 2017 року в Чернівцях проходив Міжнародний фестиваль-конкурс вокальної та інструментальної музики “Мрії про зірки”.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» на конкурсі презентував представник індійської студентської спільноти БДМУ – Алан Джейкоб, студент медичного факультету №3. У підсумку конкурсу, в дорослій категорії Алан Джейкобпосів перше місце. Також варто зауважити, що журі з п’яти країн високо оцінили особливий вокальний талант Алана, адже він володіє високим, унікальним чоловічим голосом.

Від імені ректорату щиро вітаємо Алана Джейкоба, хормейстера палацу "Академічний" - Тетяну Д’яченко та Головного куратора медичного факультету №3 - Юлію Войтквич з високою нагородою та бажаємо нових звершень.

Галерея зображень:
Студент БДМУ – переможець Міжнародного мистецького конкурсу