Студент БДМУ – переможець Міжнародного мистецького конкурсу

Упродовж 28-29 квітня 2017 року в Чернівцях проходив Міжнародний фестиваль-конкурс вокальної та інструментальної музики “Мрії про зірки”.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» на конкурсі презентував представник індійської студентської спільноти БДМУ – Алан Джейкоб, студент медичного факультету №3. У підсумку конкурсу, в дорослій категорії Алан Джейкобпосів перше місце. Також варто зауважити, що журі з п’яти країн високо оцінили особливий вокальний талант Алана, адже він володіє високим, унікальним чоловічим голосом.

Від імені ректорату щиро вітаємо Алана Джейкоба, хормейстера палацу "Академічний" - Тетяну Д’яченко та Головного куратора медичного факультету №3 - Юлію Войтквич з високою нагородою та бажаємо нових звершень.

Галерея зображень:
Студент БДМУ – переможець Міжнародного мистецького конкурсу

Студент БДМУ посів II місце Конкурсі читців творів Тараса Шевченка

3 березня 2017 року в Будинку естетики та дозвілля відбувся Чернівецький міський конкурс читців творів Тараса Шевченка, присвячений 203-й річниці від дня народження поета.

Студенти БДМУ взяли участь у конкурсі авторської пісні

24 листопада 2016 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» вже восьмий раз відбувся обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців. Серед різноманіття щирого слова, яскравої гамми музики, гармонійності художніх образів вирізнились і студенти-медики. Олександр Мельник нагороджений дипломом ІІ ступеня.