100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Співробітник БДМУ взяла участь у нараді щодо викладання курсу «Медичне право України»

Під час заходу

20 квітня у Львові пройшла семінар-нарада завідувачів і викладачів однопрофільних кафедр, на яких викладається курс «Медичне право України» («Медичне правознавство»).

Захід проведений кафедрою медичного права ФПДО Львівського національного університету, яка є опорною з навчальної дисципліни «Медичне право України» для додипломного і післядипломного рівнів навчання.

Участь у заході взяли представники вищих медичних навчальних закладів України. З вітальним словом виступила Ірина Сенюта, завідувач кафедри медичного права, яка розповіла про основні тенденції у викладанні медичного права в медичних вишах і перспективи розвитку цієї навчальної дисципліни в медичних закладах вищої освіти.

Від БДМУ участь в нараді взяла Святослава Юрнюк, викладач кафедри судової медицини та медичного правознавства.

На семінарі обговорювались питання особливостей викладання медичного права в умовах медичної реформи (доповідач Ірина Сенюта), досвід викладання дисципліни в окремих медичних вишах (доповідач Таміла Гладка), презентація оновлених примірних програм (спеціальність «Стоматологія» з дисципліни «Медичне право України» та спеціальність «Педіатрія» з дисципліни «Правознавство») (доповідач Христина Терешко), презентація діяльності Європейської асоціації медичного права (доповідач Ірина Сенюта) з метою долучення викладачів до міжнародної співпраці.

До участі було запрошено зовнішніх експертів Володимира Гончарова (Львівський національний університет імені Івана Франка) з темою доповіді «Наукові дослідження: ключові аксіоми» та Зоряну Кошулинську (КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня») з темою доповіді «Синдром професійного вигорання: особливості подолання».

На заході презентовано новий випуск науково-практичного журналу «Медичне право України» (№ 1(21), 2018) та новий колективний підручник «Політика та публічне управління у сфері охорони здоров’я», том 2 якого присвячено медичному праву України.

За результатами заходу напрацьовано рекомендації учасників семінару-наради щодо викладання медичного права в медичних вишах, а також усім колегам кафедрою медичного права презентовано пам’ятні сертифікати, підготовлені з нагоди 5-річчя кафедри медичного права.

П'ятниця, 27 квітня 2018

 

Більше новин БДМУ: 

Міжнародна співпраця БДМУ та Медичного університету м. Любек

 
23-26 вересня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали професор Карл Фрідріх Клотц, виконавчий директор анестезіологічного відділення медичної клініки Медичного університету м. Любек, анестезіолог, Бернадетте Загель, начальник відділу міжнародних зв’язків Медичного університету м. Любек та Ґюнтер Вайтс, доцент медичної клініки №1 Медичного університету м. Любек.
 

Міжнародний воркшоп з медичного права

У Львові 2-4 жовтня відбувся Міжнародний воркшоп для викладачів курсу «Медичне право України» медичних і юридичних вищих навчальних закладів України.
 

Міжнародний день глухих

Мало хто замислюється над тим, що для багатьох людей недоступно почути шум дощу, музику, голос рідної людини…За статистикою, на порушення слуху страждає кожна 9-та людина на Планеті. Його втрачають внаслідок травм, хвороб або вроджених вад.