Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти-медики розповіли школярам про імунітет

Студенти-медики розповіли школярам про імунітет

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній День імунітету. День обраний невипадково - на початку весни проблеми, пов'язані з ослабленням функцій імунної системи, виражені особливо яскраво. Мета Всесвітнього Дня імунітету - інформувати населення про значення, особливості функціонування імунної системи і способи її зміцнення (насамперед, зміна способу життя). Студенти 25 групи медичного факультету №2 БДМУ на чолі з куратором групи, асистентом кафедри патологічної анатомії Олександрою Гарвасюк відвідали Чернівецьку ЗОШ № 1, розповівши учням 9 класу про фактори, які шкодять імунітету, його види, способи зміцнення, які були висвітлені в інформаційних листівках, а також роздали школярам вітамін С (аскорбінову кислоту).

Більше новин БДМУ: 

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.