В БДМУ розпочав роботу Міжнародний студентський форум

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний студентський форум
П'ятниця, 02 березня 2018
1 березня у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» розпочала роботу IIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства».
 
Під час урочистого відкриття учасників конференції привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який зауважив, що саме дотримання принципів академічної доброчесності, формування культури навчання, етики вищої школи та корпоративних цінностей нині визначають пріоритети розвитку сучасної науки. Також Тарас Миколайович побажав присутнім плідної наукової дискусії.
 
Зі словами вітання до студентів звернулася Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації. «Говорячи про доброчесність, сподіваюся, що ви спроектуєте її на своє життя, поділитесь ідеями, побачите проблеми не тільки студентського суспільства, будете торкатися і проблем глобальних, проблем України», – зазначила Оксана Михайлівна.
 
В перший день відбулося пленарне та секційні засідання форуму.
 
Секційні засідання працювали відповідно за темами: система ціннісних орієнтацій сучасної студентської молоді в умовах трансформації суспільства; участь органів студентського самоврядування у реалізації принципів академічної доброчесності; роль волонтерства в освітньо-науковому просторі та його значення для формування громадянського суспільства; доброчесність як основа сталого розвитку суспільства (історія, політологія, культурологія); формування мотивації до обраного фаху в системі органів студентського самоврядування.
 
В конференції беруть участь представники всіх ВНЗ Чернівців, а також представники студентського самоврядування навчальних закладів з Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Івано-Франківської та Вінницької областей.
 
2 березня учасники конференції відвідають соціально-психологічні тренінги, які проведуть співробітники Медико-психологічного центру БДМУ, а також перфоманс плейбек-театру «Луна».
 
О 13 годині в палаці «Академічний» відбудеться закриття форуму, де буде підведено підсумки роботи конференції та нагороджено переможців – авторів кращих доповідей.
 
На завершення студенти БДМУ – учасники студій палацу «Академічний» – презентують учасникам форуму мистецькі таланти.