Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студентка БДМУ стала чемпіонкою області з карате

21 квітня у Спортивному комплексі «Олімпія» пройшов Чемпіонат Чернівецького області з карате-до.

Це дуже представницький турнір, оскільки чернівецькі каратисти успішно виступають на європейських та світових аренах. Вкотре підтвердила свій високий спортивний професіоналізм студентка 1 курсу стоматологічного факультету Савчук Альона. У своїй віковій категорії у розділі КАТА вона стала чемпіонкою області. У розділі КУМІТЕ Альона здобула бронзу.

Вітаємо нашу спортивну зірочку, яка, гідно представила наш університет на цих змаганнях.

Відкрита першість БДМУ з вільної боротьби

6 квітня 2014 року у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості університету з вільної боротьби. Змагання проводилися з нагоди 70-річчя БДМУ та приурочені до Міжнародного дня Спорту на благо Миру та Розвитку. Паралельно зі змаганнями представники медико-психологічного центру провели профорієнтаційне анкетування з учасниками змагань.

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Збірна БДМУ по волейболу здобула золото на Міжнародному турнірі

Упродовж 14-16 лютого в БДМУ проходили змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.