Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студентка БДМУ стала чемпіонкою області з карате

21 квітня у Спортивному комплексі «Олімпія» пройшов Чемпіонат Чернівецького області з карате-до.

Це дуже представницький турнір, оскільки чернівецькі каратисти успішно виступають на європейських та світових аренах. Вкотре підтвердила свій високий спортивний професіоналізм студентка 1 курсу стоматологічного факультету Савчук Альона. У своїй віковій категорії у розділі КАТА вона стала чемпіонкою області. У розділі КУМІТЕ Альона здобула бронзу.

Вітаємо нашу спортивну зірочку, яка, гідно представила наш університет на цих змаганнях.