Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студентка БДМУ посіла ІІІ місце на олімпіаді з терапії

21-21 квітня 2016 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з Терапії (внутрішні хвороби). З усіх медичних ВДНЗ України приїхали 36 найкращих знавців терапії. Учасники проходили різноманітні тури: вирішення тестових завдань, розв‘язання клінічних випадків рідкісних захворювань, постановка клінічного діагнозу біля ліжка хворого зі складанням практичних навичок та вмінь, розшифровка ЕКГ. Студентки 6 курсу Чайковська Софія Михайлівна, Сучеван Анна Георгіївна та Воробель Володимира Володимирівна достойно представили БДМУ і отримали дипломи за найкращі свої вміння. Чайковську Софію Михайлівну ми можемо привітати з почесним ІІІ місцем на Всеукраїнській студентській олімпіаді з Терапії.

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.