Співробітники кафедри сімейної медицини зустрілися з лікарем-учасником АТО

Співробітники кафедри сімейної медицини зустрілися з лікарем-учасником АТО

22 жовтня 2045 р. кафедрою сімейної медицини проведено зустріч з сімейним лікарем Глибоцького Центру первинної медико-санітарної допомоги Василем Васильовичем Тимківим, який приїхав у тимчасову відпустку із зони проведення АТО.

На зустрічі з лікарем-учасником АТО були присутні професорсько-викладацький склад кафедри сімейної медицини, лікарі-інтерни за фахом «загальна практика-сімейна медицина», а також активну участь взяли студенти коледжу БДМУ за спеціальністю «Сестринська справа».

Василь Васильович Тимків закінчив Буковинський державний медичний університет (БДМУ) у 2009 році, потім навчався в інтернатурі за фахом «загальна практика-сімейна медицина» при кафедрі сімейної медицини БДМУ. Практичну діяльність сімейним лікарем розпочав у 2011 році у сільській місцевості Глибоцького району Чернівецької області. Висококваліфікований та чуйний лікар незабаром став улюбленцем усього населення на дільниці, його призначили на посаду завідувача амбулаторії у с. Луковиця Глибоцького району. Однак події на Сході України внесли корективи у життя лікаря – навесні 2015 року Василя Тимківа мобілізували.

Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Присутні задавали запитання, переглянули аматорське відео Василя Тимківа про складні будні медиків і солдатів у зоні АТО. Щирі слова Василя Тимківа «Держава – це ми! Україна – це кожен з нас!» не залишили байдужими нікого.

На завершення зустрічі символічним стало виконання авторської пісні студенткою коледжу БДМУ Ольгою Сливкою «Як хочеться не бачити війни!» під акомпанемент студента медичного факультету № 2 Віктора Мельника.