100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Співробітники кафедри сімейної медицини зустрілися з лікарем-учасником АТО

Співробітники кафедри сімейної медицини зустрілися з лікарем-учасником АТО

22 жовтня 2045 р. кафедрою сімейної медицини проведено зустріч з сімейним лікарем Глибоцького Центру первинної медико-санітарної допомоги Василем Васильовичем Тимківим, який приїхав у тимчасову відпустку із зони проведення АТО.

На зустрічі з лікарем-учасником АТО були присутні професорсько-викладацький склад кафедри сімейної медицини, лікарі-інтерни за фахом «загальна практика-сімейна медицина», а також активну участь взяли студенти коледжу БДМУ за спеціальністю «Сестринська справа».

Василь Васильович Тимків закінчив Буковинський державний медичний університет (БДМУ) у 2009 році, потім навчався в інтернатурі за фахом «загальна практика-сімейна медицина» при кафедрі сімейної медицини БДМУ. Практичну діяльність сімейним лікарем розпочав у 2011 році у сільській місцевості Глибоцького району Чернівецької області. Висококваліфікований та чуйний лікар незабаром став улюбленцем усього населення на дільниці, його призначили на посаду завідувача амбулаторії у с. Луковиця Глибоцького району. Однак події на Сході України внесли корективи у життя лікаря – навесні 2015 року Василя Тимківа мобілізували.

Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Присутні задавали запитання, переглянули аматорське відео Василя Тимківа про складні будні медиків і солдатів у зоні АТО. Щирі слова Василя Тимківа «Держава – це ми! Україна – це кожен з нас!» не залишили байдужими нікого.

На завершення зустрічі символічним стало виконання авторської пісні студенткою коледжу БДМУ Ольгою Сливкою «Як хочеться не бачити війни!» під акомпанемент студента медичного факультету № 2 Віктора Мельника.

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Психологи БДМУ провели творчу терапію для воїнів АТО

6 липня викладачі кафедри психології та соціології, психологи-консультанти Медико-психологічного центру ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Вікторія Осипенко та Любов Любіна,