Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я

11 жовтня 2018 року в бібліотеці БДМУ була проведена інформаційна година «Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я», присвячена видатному художнику, науковцю, філософу і миротворцю.

Особлива увага була звернута на вклад Реріха у вивчення і розповсюдження для світової громадськості знань про Індію, її історію, культуру, різні релігії і багатонаціональний народ. Крім демонстрації полотен Миколи Костянтиновича була представлена інформація про наукові експедиції, зокрема дослідження з ботаніки, фармакопеї Тибету, етнографії і археології, що були здійснені разом з його синами Юрієм і Святославом і дружиною Оленою Іванівною.

Розповідь про видатного художника відбувалася під супровід багатого ілюстративного матеріалу у вигляді слайдів, відеофільмів і книжок. Інформаційну годину було проведено для студентів іноземних громадян 1,2 курсу медичниго факультету № 3, за підтримки головного куратора – асистента кафедри патологічної анатомії Гарвасюк О.В. та старшого викладача кафедри суспільних наук та українознавства – Вилки Л.Я.

Захід підготували та  провели співробітники бібліотеки: Полякова Т. В., Данилова М. О., Шундерюк І.В.
Галерея зображень:
Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я

"ШВИДКА ДОПОМОГА" СТАНЕ "ЕКСТРЕНОЮ"?

Шкробанець Ігор Дмитрович

Медики області працюють над тим, щоб забезпечити своєчасність прибуття бригад швидкої медичної допомоги. Зокрема, у містах – за 10 хвилин, у сільській місцевості – за 20 хвилин. Про це повідомив 5 листопада директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Шкробанець

Індійська спільнота відзначила національне свято

національне свято Індії

26 січня індійська спільнота студентів Буковинського державного медичного університету відзначила День Республіки Індія.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

День довкілля

Вже доброю традицією кафедри хірургічної та дитячої стоматології стало відзначення Дня довкілля.