Формування етики лікаря у молодих викладачів БДМУ

На засіданні школи молодого викладача професором кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Волошиним О.І. прочитано лекцію на тему: "Етика і деонтологія в медицині".

Молоді аспіранти, магістранти, клінординатори та асистенти мали змогу почути багато прикладів з клінічної практики відомого в Україні та за її межами науковця і лікаря на дуже актуальну в умовах сьогодення тематику.

Підняття престижу професії лікаря та його моральності є доречним в контексті реформування сучасної української медицини. Лекції, прочитані досвідченими професорами, науковцями, клініцистами розвивають світогляд лікаря-педагога в системі вищої медичної освіти та формуюють цивілізовану модель поведінки в системі "лікар-пацієнт", яка передбачає повагу та співпереживання до хворого.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.

Жіноча команда з баскетболу БДМУ здобула срібло

17-19 березня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Кафедра фармакології долучилася до акції «За чисте довкілля»

23–24 квітня у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на кафедрі фармакології були проведені заходи за участю студентів та викладачів.