Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики

Впродовж 19-22 квітня 2017 року на базі Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру ХНМУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної генетики.

Олімпіада проходила в два тури:  I тур у вигляді тестових завдань і II тур, який складався з ситуаційних задач і розшифровки каріограм.

Також в рамках Олімпіади пройшла сесія Малої Генетичної Академії та Школа з медичної генетики, на якій піднімались питання актуальних напрямків розвитку сучасної генетики та цікаві клінічні випадки з практики лікарів Українського інституту клінічної генетики ХНМУ.

На урочистому відкритті Олімпіади з вітальним словом і найкращими побажаннями до учасників звернулася професор Гречаніна Олена.

В олімпіаді взяли участь 22 учасники, які представляли ВМ(Ф)НЗ і класичні університети України.

Студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» гідно представили свій навчальний заклад – І призове місце на олімпіаді виборов студент V-го курсу – Босий Роман, а команда БДМУ (Босий Роман, Пужняк Юлія, Калабська Анастасія та Невмержицька Людмила) виборола ІІІ командне місце в загальному заліку.

Від імені ректорату щиро вітаємо студентів та їхніх накових керівників з вагомими навчальними здобутками та бажаємо подальших успіхів.

Галерея зображень:
Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики

Студент БДМУ здобув перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека».

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.