Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулися змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями

Відбулися змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями

13 грудня в спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів.

Спортивний клуб БДМУ вже традиційно організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Учасниками змагань були юні спортсмени з міських спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та фізично-розумовими вадами. Всього змагалися 48 учасників у двох вікових категоріях. До організації та проведення змагань активно долучилася спортивно-оздоровча комісія Студентської Ради, представники якої допомагали на всіх етапах цього заходу. Учасники змагань із задоволенням спілкувалися зі студентами-спортсменами, які, у свою чергу, навчалися у дітей з вадами слуху мові жестів. А переможцем змагань у загальнокомандному заліку стала команда Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4 м. Чернівці.