Відбулися змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями

13 грудня в спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів.

Спортивний клуб БДМУ вже традиційно організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Учасниками змагань були юні спортсмени з міських спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та фізично-розумовими вадами. Всього змагалися 48 учасників у двох вікових категоріях. До організації та проведення змагань активно долучилася спортивно-оздоровча комісія Студентської Ради, представники якої допомагали на всіх етапах цього заходу. Учасники змагань із задоволенням спілкувалися зі студентами-спортсменами, які, у свою чергу, навчалися у дітей з вадами слуху мові жестів. А переможцем змагань у загальнокомандному заліку стала команда Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4 м. Чернівці.

Спортивний форум 2014

28 листопада у Києві відбулась І установча наукова конференція «Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна».

Спортсмени БДМУ вибороли "золото" на турнірі з легкої атлетики

В Івано-Франківську проходив ІІ Міжнародний турнір з легкої атлетики на призи Олімпійців Прикарпаття, на якому студенти Буковинського державного університету  показали високі результати та вибороли золоті медалі.

Спортсмени БДМУ гідно представили університет на обласних змаганнях з пауерліфтингу

1 жовтня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету пройшли змагання чемпіонату області з пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 180 спортсменів, які представляли 13 команд різних спортивних організацій області. Спортсмени БДМУ гідно представили навчальний заклад на цьому спортивному форумі, здобувши бронзу в загально командному заліку і залишивши далеко позаду команди всіх вищих навчальних закладів міста.