Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Слід відзначити, що рівень майстерності жіночих студентських збірних останніми роками суттєво зріс, і ось уже кілька років поспіль ми бачимо трійку команд лідерів, між якими точиться запекла боротьба на рівних.

 Команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ЧТЕІ КНТЕУ та БДМУ цього року знову змагалися за лідерство в області. Команді БДМУ  дісталася почесна бронза. Дівчата, звичайно, прагнули більшого, адже вони практично не поступаються технікою своїм суперницям і на різноманітних турнірах вже перемагали ці команди. Тренер команди – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ігор Хавруняк відзначив, що стабільні перемоги над такими сильними суперниками потребують великого змагального досвіду, і ми лише на початку цього шляху. Цього року збірна БДМУ вперше виступає у змаганнях Буковинської жіночої Ліги з волейболу, планує участь у кількох міжнародних змаганнях. А, отже, наші перемоги – попереду.