Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Слід відзначити, що рівень майстерності жіночих студентських збірних останніми роками суттєво зріс, і ось уже кілька років поспіль ми бачимо трійку команд лідерів, між якими точиться запекла боротьба на рівних.

Команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ЧТЕІ КНТЕУ та БДМУ цього року знову змагалися за лідерство в області. Команді БДМУ  дісталася почесна бронза. Дівчата, звичайно, прагнули більшого, адже вони практично не поступаються технікою своїм суперницям і на різноманітних турнірах вже перемагали ці команди. Тренер команди – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ігор Хавруняк відзначив, що стабільні перемоги над такими сильними суперниками потребують великого змагального досвіду, і ми лише на початку цього шляху. Цього року збірна БДМУ вперше виступає у змаганнях Буковинської жіночої Ліги з волейболу, планує участь у кількох міжнародних змаганнях. А, отже, наші перемоги – попереду.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.

День фізичної культури та спорту України

День фізичної культури

8 вересня 2012 року в Україні традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Не залишилися осторонь від святкувань і спортсмени Буковинського державного медичного університету. 7-8 вересня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики, в яких змагалися команди медичних факультетів №1, №2 та стоматологічного факультету.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.