100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Науковий журнал БДМУ презентували на 75-річниці істфаку ЧНУ

Науковий журнал БДМУ презентували на 75-річниці істфаку ЧНУ

22 жовтня 2015р. науковий істеблішмент Чернівців святкував солідну 75-річну дату факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – одного з найшановніших центрів дослідження національної ідеї та традицій. На подію завітало багато місцевих науковців та високоповажних гостей з усієї України. Долучився до урочистостей доктор історичних наук, завідувач кафедри суспільних наук та українознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Антоній Аркадійович Мойсей, який до того ж презентував Міжнародний науковий журнал «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини». Було наголошено на особливому статусі журналу та його важливості, оскільки в Україні досі не існувало спільних українсько-румунських періодичних видань з суспільно-гуманітарних дисциплін. Науковий журнал видається спільно з Сучавським університетом ім. Штефана Великого, з яким підписна угода про спільне заснування та співпрацю.

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ зареєстровано новий науковий журнал

У Буковинському державному медичному університеті заснований міжнародний науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”, який зареєстрований в Державній реєстраційній службі України (Свідоцтво про державну реєстрацію № 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896).

Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл он-лайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. 18 червня чергова он-лайн-лекція на тему: «Центральний контроль термогенезу бурої жирової тканини» (Central control of brown fat thermogenesis).

Відбулася чергова он-лайн лекція з міжнародною участю

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл онлайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго де Компостела, Іспанія.