Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Науковий журнал БДМУ презентували на 75-річниці істфаку ЧНУ

22 жовтня 2015р. науковий істеблішмент Чернівців святкував солідну 75-річну дату факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – одного з найшановніших центрів дослідження національної ідеї та традицій. На подію завітало багато місцевих науковців та високоповажних гостей з усієї України. Долучився до урочистостей доктор історичних наук, завідувач кафедри суспільних наук та українознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Антоній Аркадійович Мойсей, який до того ж презентував Міжнародний науковий журнал «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини». Було наголошено на особливому статусі журналу та його важливості, оскільки в Україні досі не існувало спільних українсько-румунських періодичних видань з суспільно-гуманітарних дисциплін. Науковий журнал видається спільно з Сучавським університетом ім. Штефана Великого, з яким підписна угода про спільне заснування та співпрацю.