Студенти БДМУ - переможці конкурсу читців

У Будинку естетики та дозвілля м. Чернівці відбувся міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.

За підсумками конкурсу журі визначило переможців. Студенти Буковинського державного медичного університету Марина Коротчук (3 курс, медичний факультет №1) зайняла 2 місце та Антон Іваницький (2 курс, медичний факультет №2) - 3 місце у номінації «Аматорське мистецтво художнього читання».

Галерея зображень:
Студенти БДМУ - переможці конкурсу читців

Відбулися урочистості з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря

Представники ректорату і профкому, викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, що відбулося 9 березня на Центральній площі Чернівців.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Традиційно березень у Буковинському державному медичному університеті проходить у відзначенні важливої для кожного свідомого патріота-українця дати – річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Студентка БДМУ у трійці кращих знавців української мови та літератури

ВІТАЄМО. Студентка І курсу медичного факультету №2 Семенюк Ольга (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Лариса Богданівна) посіла почесне ІІ місце на Всеукраїнському етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.